Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 42 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń,a także ekspozycję okien. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Psie Pole mieści się na I piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada 2 kondygnacje. Okazyjna cena.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław kompletnie umeblowane z możliwością korzystania z ogrodu. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest odremontowane z przepięknym tarasem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław: przedpokój + kuchnia + salon + sypialnia + taras + łazienka. Przyszli najemcy będą mogli korzystać również z pomieszczeń piwnicznych, gdzie znajduje się pralka, suszarnia i inne pomieszczenia do przechowywania. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15658)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...