Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, przestronnością, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 70,71 mkw. oraz I piętro. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy 7 kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole znajduje się w inwestycji złożonej z 2 budynków wielorodzinnych, w których mieści się łącznie 280 lokali mieszkalnych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole wraz z balkonem. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Doskonała lokalizacja przy Odrze – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole usytuowane jest w otoczeniu infrastruktury handlowo-usługowej, apteki, poczty. Wokół dużo zieleni. Ważną zaletą jest również znakomite połączenie komunikacyjne z centrum. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8263)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...