Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 800 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na południe – północ – wschód – zachód, funkcjonalną powierzchnię 73,32 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 800 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (10 911 zł/m2), a także usytuowaniu na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym ogrodem zagospodarowanym licznymi drzewami, kwiatami i altaną, tarasem oraz nobilitującą lokalizacją w prestiżowej dzielnicy. Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy garaż o powierzchni 17,80 m2. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– taras
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Pod budynkiem znajduje się garaż, piwnica oraz wspólna kotłownia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław dedykowane rodzinom z dziećmi. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16242)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...