Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 410 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 62 mkw., bezpieczne VI piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 6 613 zł. Budynek pochodzi z 1995 roku i liczy 8 kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na północny wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Imponujący widok na Odrę, panoramę Różanki i Karłowic oraz rozkładowy układ mieszkania to kolejne, mocne atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole znajduje się nieopodal przystanków autobusowych i tramwajowych. Do Rynku jest zaledwie 4,5 km. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + taras + pokój + garderoba + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole bez obciążeń. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16098)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
tel. +48 502 266 125
tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...