Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 379 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Psie Pole znajduje się na IV piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 6 804 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole jest również jego funkcjonalny metraż 55,7 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców. Rok budowy – 1992.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomościMieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Psie Pole:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole jest, wyremontowane, kompletnie umeblowane i wyposażone.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja nieopodal terenów zielonych, Odry,, sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków, placów zabaw. Lokalizacja zapewnia też dogodny dojazd do centrum w ciągu kilku minut. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca do parkowania za budynkiem. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole przynależy komórka lokatorska (8,14 m2). Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16179)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...