Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 255 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien, funkcjonalną powierzchnię 22,6 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 255 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (11 283 zł/m2), a także usytuowaniu na IX piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może przemyślanym rozkładem komfortowych pomieszczeń, w skład których wchodzi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– – łazienka
– przedpokój.
Z okien oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław rozpościera się imponująca panorama miasta.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Warto zauważyć, że oferowane na sprzedaż mieszkania Wrocław ma duży potencjał aranżacyjny dzięki temu, że łatwo można przearanżować układ pomieszczeń, wyburzając ścianę łączącą pokój z kuchnią. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław mieści się w bardzo korzystnej lokalizacji – wokół znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, przedszkola, szkoły, sklepy, dyskonty popularnych sieci etc. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanego do sprzedaży mieszkania do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16315)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...