Mieszkanie Wrocław okolice wynajem za 500 zł/osoba

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Budynek o jednej kondygnacji. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujący.

Dużą zaletą tego mieszkania na wynajem Wrocław okolice jest możliwość korzystania z ogrodu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice mieści się w dobudówce budynku po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje oraz pomieszczenia mieszkania di wynajmu Wrocław okolice są całkowicie umeblowane i wyposażone. Dodatkowo dla wygody nowych najmujących rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + antresola + aneks kuchenny + łazienka + pralnia. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal Specjalnej Strefy Ekonomicznej to kolejna z długiej listy zalet tego oferowanego mieszkania na wynajem Wrocław okolice.

Przy wynajmie dla pary koszt mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice wzrasta do 1 800 zł (w cenie wliczone są media). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław okolice wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław okolice. (155-552)

Kontakt:
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 697 223 225

Inne w tej kategorii...