Mieszkanie Wrocław (okolice, Wojnarowice) na sprzedaż w cenie 160 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w 1-kondygnacyjnym budynku z 1998 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 160 tys. zł. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 37,82 m2, a także położenie na parterze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 4 231 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwycić może swoją cichą i spokojną lokalizacja od strony mało uczęszczanej drogi. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do Wrocławia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) olśniewa także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– hol/przedpokój.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależną komórką (na podwórku).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zapewnia przyszłym właścicielom duży poziom komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Zapraszamy na darmową prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-884)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...