Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 370 000 zł

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 2 792 zł. Powierzchnia mieszkania to 132,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest w 2-kondygnacyjnym budynku. Budynek z 1936 roku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wykończone w wysokim standardzie i przygotowane do natychmiastowego zamieszkania.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) jest jego znakomita lokalizacja w malowniczej okolicy i w otoczeniu wszystkich, niezbędnych punktów handlowo-usługowych a także szkoły i przedszkola. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) jest bezczynszowe i ogrzewane centralnie z własnej kotłowni (piec na ekogroszek). Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależny piwnica o powierzchni około 60 metrów kwadratowych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) łącznie z częścią umeblowania oraz altaną i mini placem zabaw dla dzieci.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) adresowane głównie do wieloosobowych rodzin oraz rodzin wielopokoleniowych. Warto w tym momencie podkreślić duży metraż, 2 osobne wejścia oraz funkcjonalny rozkład pokoi z podziałem na 2 części:
PIERWSZA CZĘŚĆ:
– korytarz
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– kuchnia
DRUGA CZĘŚĆ:
– antresola
– 3 pokoje
– wiatrołap
– łazienka z wc
– kuchnia
Dodatkowo istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pomieszczenia np. na gabinet w dobudowanej części.

Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15724)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...