Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 352 450 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy (5 tys. zł) oraz poszukiwana na rynku powierzchnia (65,09 mkw) to dwie najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) mieści się na parterze czterokondygnacyjnego budynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) pochodzi z z rynku pierwotnego i sprzedawane jest w standardzie deweloperskim, dzięki czemu nowy właściciel nie musi płacić podatku PCC. Co więcej, kupujący zwolniony jest również z prowizji dla biura, gdyż mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależy ładny ogród. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. W mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice) zainstalowano wideodomofon oraz instalację internetową, telewizyjną.

Na osobną uwagę zasługuje znakomita lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury w postaci: żłobków, przedszkoli, szkół, boisk, ośrodków zdrowia, aptek, poczty, kościoła, wielu sklepów oraz dyskontów słynnych marek. Wokół cisza, spokój i rozległe tereny zielone.

Zachęcamy do kontaktu i prezentacji mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku. (155-522)

Kontakt:
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091

Inne w tej kategorii...