Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 338 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 452 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to 62 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ – wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) w standardzie deweloperskim.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) z zainstalowaną klimatyzacją, słoneczne, jasne, widne i przestronne. Dużym atutem jest przynależny balkon, garderoba oraz pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszą dodatkowe miejsca do szybkiego parkowania lub dla odwiedzających gości przed budynkiem.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice):

– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Wewnątrz mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych: otwarcie kuchni w zamyśle ma ułatwiać rodzinne relacje, gdzie mniejsze dzieci mogą być pod czujnym okiem rodziców. Przestrzeń salonu i kuchni oraz wyjście na balkon to miejsce gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie lub wspólną kawę ze znajomymi.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury w postaci licznych placówek handlowo-usługowych, dyskontów znanych sieci, sklepów, placówek oświatowych, przedszkoli, szkół etc. Gwarantuje to ciszę i spokój. Niedaleka odległość od centrum gwarantuje dużą oszczędność czasu. W przypadku zakupu kredytowego można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). (155-557)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...