Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 299 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław okolice, sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 834 zł. Powierzchnia mieszkania to 61,85 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2011 roku o trzech kondygnacjach. Ekspozycja okien na północny wschód.

Znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury to mocny atut tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). W sąsiedztwie znajduje się zespół szkolno-przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu, wiele supermarketów, przychodni zdrowia, punktów usługowych itp. Ponadto okolica ciągle się rozwija i rozbudowuje. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy parking przy budynku.

Wysoki standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały oraz przynależna piwnica to kolejne atuty tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Wszystkie pomieszczenia urządzone są w wysokim standardzie i przygotowane od razu do zamieszkania. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) tworzą: salon + 2 balkony + 2 sypialnie + wc + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-404)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...