Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 285 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 758 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 59,9 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach na wschód i zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + loggia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + kuchnia. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są w bardzo dobrym stanie technicznym – miedziana instalacja elektryczna, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, na ścianach gładzie, w kuchni oraz w łazience podwieszone sufity i zamontowane oświetlenie halogenowe etc. Plastikowe okna. Nowe drzwi wejściowe.

Osoby dużo korzystające z Internetu na pewno ucieszy podłączenie do światłowodu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ogrzewanie miejskie.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław okolice kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-551)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...