Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 264 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 54,44 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 849 zł. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Do mieszkania przynależy antresola, która w połączeniu z powierzchnią mieszkania daje 106 m2. Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący zwolniony jest z wynagrodzenia prowizyjnego dla biura. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie Wrocław (okolice) znajduje się na terenie nowego osiedla z kilkoma lokalami. W każdym budynku są 3 mieszkania na parterze i 1 na piętrze. Całe osiedle składa się z kilku domów tworzących ładnie skomponowaną przestrzeń. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesny monitoring. Rodziny posiadające samochód ucieszy fakt, że bezpośrednio przed budynkami wydzielone zostały miejsca parkingowe.

Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przy pomocy materiałów najlepszej jakości. Wnętrze mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 1: salon + balkon + kuchnia + łazienka + przedpokój + sypialnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 2: pokój wypoczynkowy/biblioteka + schowek.

Z balkonu przy salonie rozpościera się imponujący widok na zieleń. Właściciel dopuszcza pozostawienie umeblowania. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż z ogrzewaniem etażowym (piec gazowy 2-funkcyjny). Do mieszkania Wrocław (okolice) a sprzedaż przynależy miejsce postojowe przed budynkiem oraz komórka na parterze.

Zakup mieszkania Wrocław (okolice) można rozważyć jako alternatywą do kupna kawalerki w samym Wrocławiu; w identycznej cenie jak za malutkie mieszkanko we Wrocławiu można posiadać idealną przestrzeń do życia – 3 ładne pokoje, niskie koszty utrzymania, niski czynsz administracyjny. Polecam serdecznie tą ofertę . Zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3488)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...