Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 239 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 616 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to 66,1 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na III piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie. Księga wieczysta bez obciążeń.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice estetycznie odremontowane i do przejęcia od zaraz. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław okolice jest jego znakomita lokalizacja, w prestiżowym otoczeniu zabudowy wielorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją z centrum oraz całym miastem. Nieopodal znajdują się szkoły, przedszkola, parki, place zabaw, tereny zielone oraz kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice stanowi atrakcyjną ofertę dla zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16057)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...