Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 236 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 975 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 39,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2015 roku o 7 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz wysokiej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– balkon
– przedpokój
– łazienka

Winda umiejscowiona jest przy samym wejściu do budynku, co ułatwia wejście z wózkiem dziecięcym lub osobom trudniej radzącym sobie ze schodami. Budynek z 2015 roku czysty, zadbany w jasnej kolorystyce. Rodziny z samochodem zainteresuje na pewno dużo miejsc parkingowych przed budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w otoczeniu wielu sklepów znanych sieci, marketów, dyskontów, punktów usługowo-handlowych to kolejna z długiej listy zalet tego oferowanego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Dodatkowo bliskość centrum pozwala na dużą oszczędność czasu. Lokalizacja gwarantuje znakomity wyjazd w stronę Wrocławia, jak i centrum Oławy. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami w całej Polsce. (155-556)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...