Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 236 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 975 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 39,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2015 roku o siedmiu kondygnacjach. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Nowoczesny styl, znakomita lokalizacja w spokojnej okolicy, atrakcyjna cena to duże zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. W sąsiedztwie znajduje się wielu sklepów, marketów, dyskontów, punktów usługowo-handlowych etc. Dodatkowym atutem jest na pewno szybki i dogodny dojazd do Wrocławia. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością duża liczba miejsc parkingowych przed budynkiem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + przedpokój + salon + balkon + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone są w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław okolice kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami w całej Polsce. (155-556)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...