Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 228 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 278 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 53,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1981 roku o 5 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) niezwykle jasne, widne i słoneczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice) prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w dobrym standardzie. Nowe okna PCV z klamkami zabezpieczonymi zamkiem na klucz. Podłoga w przedpokoju, kuchni, łazience i wc pokryta jest terakotą. W obu pokojach na podłodze panele.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring zainstalowany na klatce schodowej. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) kompletnie wyposażone i gotowe do wprowadzenia się nowych właścicieli bez jakichkolwiek nakładów finansowych.

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal marketu, szkoły, kościoła, ośrodka zdrowia oraz placu zabaw dla dzieci to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). W przypadku kredytowego zakupu mieszkania Wrocław (okolice) nasi eksperci przygotują bezpłatnie porównanie najkorzystniejszych ofert kredytowych po dokonaniu analizy zdolności kredytowej. (155-539)

Kontakt:
e-mail: a.seruga@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 697 223 225

Inne w tej kategorii...