Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 223 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 310 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 42 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na parterze. Budynek z 2015 roku o 3 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zaprojektowane w nowoczesnym designie, niezwykle słoneczne, jasne i widne. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras

Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód docenią również dodatkowe miejsca do szybkiego parkowania przed budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) mieści się w cichym zakątku miasta. Nieopodal znajduje się duża galeria handlowa. Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do autostrady A4. W niedalekiej przyszłości planowane jest wybudowanie obwodnicy.. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bliskość jednego z bardziej nowoczesnych i poszukiwanych przez rodziców przedszkoli. W sąsiedztwie kościół, restauracje oraz sale kinowe.

W przypadku zakupu kredytowego mieszkania Wrocław (okolice) można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej, oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu dopytania o szczegóły mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) lub umówienia się na prezentację. (155-534)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...