Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 222 608 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 51,89 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 290 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) w stanie deweloperskim z rynku pierwotnego.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:

– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– 2 sypialnie
– balkon
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z opcją zakupu komórki lokatorskiej (w cenie 3 500 – 7 500 zł). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe drzwi klasy B.

Atrakcyjna, zielona lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Są w pełni oświetlone tu parkingi, ciągi piesze, zieleń oraz place zabaw wyposażony w atestowane urządzenia. Lokalizacja gwarantuje bliskość i połączenie komunikacją miejską z Wrocławiem oraz rozległe tereny zielone i rekreacyjne. W okolicy hipermarkety znanych sieci, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, stacja benzynowa, szkoła, przedszkola, siłownia, boiska sportowe.

Posiadamy również inne mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) o podobnej powierzchni w tej samej inwestycji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Oferuję również w pełni bezpłatną, profesjonalną i kompleksową pomoc przy konieczności finansowania zakupu kredytem. Współpracuję z najlepszymi i największymi bankami funkcjonującymi obecnie na rynku. (155-564)

Kontakt:
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091

Inne w tej kategorii...