Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 216 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 54,4 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 971 zł. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Ekspozycja okien na 3 strony świata: południe – wschód – zachód.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, 350 m od Rynku jednej z sąsiadujących z Wrocławiem miejscowości to pierwsza zaleta tego mieszkania na sprzedaż. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, poczta, ośrodek zdrowia, fitnes kluby, wiele sklepów oraz urzędów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław (okolice) na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Do mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż niezwykle przestronne, odświeżone z kompletnym umeblowaniem. Standard niektórych pomieszczeń (np. łazienki) można podnieść przeprowadzając remont. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż ogrzewanie z sieci miejskiej. Właściciel dopuszcza sprzedaż wraz z umeblowaniem lub bez niego. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-513)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...