Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 207 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy –  4 570 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 45,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na parterze. Budynek z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku o 12 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Długa listę zalet oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław okolice otwiera znakomita lokalizacja nieopodal sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków a także ośrodków zdrowia. Blisko do Rynku – 300 metrów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + sypialnia + salon + kuchnia + łazienka. Wnętrze mieszkania do sprzedaży bardzo słoneczne, widne i jasne. Warto podkreślić, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice przynależy piwnica. Pomieszczenia i pokoje są po częściowym remoncie. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice. W przypadku zakupu kredytowego, można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-579)

Kontakt:
e-mail: j.opalka@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 660 900 787

Inne w tej kategorii...