Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 160 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to 81 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest w 1-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 1 975 zł. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) jest niezwykle ciepłe, suche, słoneczne i przeszło kapitalny remont. Na podłogach położono panele i terakotę, wstawiono plastikowe okna, ściany pomalowano zmywalną farbą znanej marki. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z meblami kuchennymi, szafą w pokoju oraz łożem sypialnianym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice): salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + garderoba + gabinet + kotłownia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależnym, dużym pomieszczeniem piwnicznym, poddaszem a także pomieszczeniami gospodarczymi (garaż). W razie wszelkich pytań zadzwoń i umów się na wizytę w oferowanym do sprzedaży mieszkaniu Wrocław (okolice).

Do najmocniejszych zalet oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) zaliczyć należy: bezczynszowość, cichą, spokojną okolicę, rozległe tereny zielone, liczne kąpieliska, bliskość przystanku, sklepu, umeblowanie wliczone w cenę. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Kupując z WGN, kupujesz bezpiecznie. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2575)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
Tel. +48 724 359 329
Tel. +48 509 602 349

Inne w tej kategorii...