Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 156 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 194 zł. Powierzchnia mieszkania to 37,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1974 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północny wschód.

Prestiżowa lokalizacja w centrum to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Mieszkanie znajduje się nieopodal supermarketu, kina, licznych restauracji, przychodni zdrowia, apteki, poczty. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością ucieszą ścieżki spacerowe nad Odrą. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wykończone w dobrym standardzie (m.in. wymienione okna, instalacja wodno-kanalizacyjna).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka z wc
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) ekonomiczne w eksploatacji. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz jako części wspólne suszarnia i rowerownia. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkanie Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-517)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...