Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 156 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z lat 70-tych ubiegłego wieku. 5 kondygnacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 194 zł. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to 37,2 metra kwadratowego. Wystawa okien na północny wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w niezwykle elitarnej, nobilitującej lokalizacji, w centrum, blisko supermarketu, kina, wielu restauracji, przychodni zdrowia, aptek, poczty oraz ścieżek spacerowych nad Odrą.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może znakomitym standardem. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + salon + kuchnia + sypialnia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) bardzo tanie w utrzymaniu. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz – jako części wspólne – suszarnia i rowerownia. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkanie Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-517)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...