Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 139 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w niecodziennie spotykanej, atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 1 448 zł. Powierzchnia mieszkania to 96 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 1910 roku o trzech kondygnacjach. Ekspozycja okien na 3 strony świata: północ, południe i zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) adresowane do rodzin szukających spokojnego zakątka, a jednocześnie z dostępem do wszystkich podstawowych usług oraz niewielkiej odległości od dużego miasta. Mieszkanie na sprzedaż za gotówkę, ale z opcją możliwej zamiany na mniejsze.

Duży potencjał, liczne możliwości aranżacji wnętrza i podziału na pokoje to kolejna zaleta tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Do długiej listy zalet należy dodać jeszcze doskonałą lokalizację, która zapewnia znakomite połączenie z Wrocławiem. W miejscowości jest szkoła, plac zabaw, ośrodek zdrowia, sklep itp. Mocnym atutem są również rozległe tereny zielone.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice): kuchnia + osobne wc + pralnia/suszarnia + jadalnia + sypialnia + salon. Dużym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) są wysokie stropy na 300 cm, dzięki czemu wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Oryginalny klimat ubiegłej epoki z zachowanymi, oryginalnymi, drewnianymi podłogami to kolejny atut tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Ponadto wnętrza są niebywale słoneczne, jasne, widne i ciepłe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) ogrzewane centralnie (pieca na węgiel). Zachęcam do kontaktu i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). (155-512)

Kontakt:

Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...