Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 105 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 2 303 zł. Powierzchnia mieszkania to 45,6 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na drugim piętrze. Budynek z 1969 roku o trzech kondygnacjach. Ekspozycja okien na wschód.

Znakomita lokalizacja, atrakcyjna cena, możliwość własnej aranżacji wnętrza oraz duży parking to najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w świeżo odremontowanym budynku. Znakomita lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) mieści się w wyjątkowo cichym, bezpiecznym i spokojnym punkcie. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, place zabaw oraz rozległe tereny zielone.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice): salon + korytarz + sypialnia + łazienka z wc + kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Wnętrza mieszkania do remontu. Okna plastikowe. Parapety drewniane. Ściany są odświeżone i pomalowane. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-462)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...