Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż w cenie 319 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 908 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 65 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek oddany do użytku w 1994 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) po generalnym remoncie, kompletnie urządzone. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– 2 sypialnie
– salon
– przedpokój
– wc
– łazienka
– loggia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia urządzone z wyczuciem dobrego gustu i smaku. Niezwykle efektownie i nowocześnie wygląda LED-owe oświetlenie. Elektryka w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice) miedziana., Dodatkowo wymienione zostały piony wodno-kanalizacyjne. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych. Przy budynku parking. Nieopodal zespół szkolno- przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu, supermarkety, przychodnia lekarska, salony usługowe etc. Zachęcam do kontaktu i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-635)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...