Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż w cenie 275 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. 101 metrów kwadratowych wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław okolice mieści się na trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego liczący cztery kondygnacje. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 723 zł. Wystawa okien na południowy wschód.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław przeszło generalny remont, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje na nowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice dedykowane wieloosobowym rodzinom oraz inwestorom poszukującym mieszkania pod inwestycję z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie gotowe od razu do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice zamyka znakomita lokalizacja. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice, bo zdjęcia nie oddają jego uroku i klimatu.

Mieszkanie Wrocław okolice do sprzedaży łącznie z przynależną piwnica. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław okolice kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi bankami w Polsce. (155-562)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...