Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż w cenie 259 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. 75,75 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław (okolice) mieści się na trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2000 roku o czterech kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 419 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: salon + sypialnia + aneks kuchenny + garderoba + łazienka
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: pokój + łazienka z wc.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) jest jego atrakcyjna lokalizacja blisko centrum. Warto w tym miejscu jeszcze dodać, że wejście do mieszkania jest od strony podwórza, co gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno ucieszy bliskość terenów zielonych (parki).

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-581)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...