Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż w cenie 230 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. 66,1 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław (okolice) mieści się na trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego o pięciu kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 480 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) to znakomita propozycja zarówno do zamieszkania, jak i zakupu pod inwestycję. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Długa listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) otwiera doskonała lokalizacja, w elitarnym otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. W zasięgu ręki liczne szkoły, przedszkola, parki, place zabaw, tereny zielone oraz kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Lokalizacja zapewnia też szyki dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: przedpokój + salon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy piwnica. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są odremontowane i gustownie zaaranżowane. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od sprzedającego”, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa dla biura. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie. Księga wieczysta bez obciążeń.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16057)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...