Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż w cenie 226 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 768 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 47,4 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 1980 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach północ, wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice kompletnie umeblowane:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.

Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice jest jego znakomita lokalizacja. Blisko stąd do  szkoły przedszkola, na pocztę, do fitness klubu, wielu sklepów, marketów oraz lokali usługowych. Warto podkreślić, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice przynależy pomieszczenie piwniczne. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-632)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...