Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż w cenie 210 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice do sprzedaży. 45,3 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław okolice mieści się na parterze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1973 roku o 12 kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 636 zł. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice nadaje się od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław okolice:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– salon
– sypialnia.

Wszystkie pokoje niezwykle jasne, widne i słoneczne. Mieszkanie do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice po częściowym remoncie – na podłogach położono nowe panele, drzwi wejściowe zostały wymienione na antywłamaniowe, a na ścianach położono nowy tynk i farbę.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice znajduje się w pobliżu licznych sklepów, żłobków, szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia. Do Rynku jest zaledwie 300 m, do parku i na stadion – 5 min. Więcej informacji pod numerem telefonu, Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. W przypadku zakupu kredytowego, można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. (155-579)

Kontakt:
e-mail: j.opalka@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 660 900 787

Inne w tej kategorii...