Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż w cenie 160 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. 81 metrów kwadratowych liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław (okolice) mieści się w jednokondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca zaledwie 1 975 zł. Wystawa okien na południe, wschód i zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) gotowe do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w ramach znanego i popularnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kotłownia
– 2 sypialnie
– gabinet
– kuchnia
– garderoba
– łazienka.

Mieszkanie na sprzedaży Wrocław (okolice) łącznie z meblami kuchennymi, szafą w pokoju a także sypialnianym łożem. Warto jeszcze podkreślić, że do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależny duża piwnica, poddasze oraz pomieszczenia gospodarcze (garaż). Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zamykają: cicha, spokojna okolica, rozległe tereny zielone, liczne kąpieliska, bliskość przystanku, sklepu, wliczone w cenę umeblowanie. wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przeszły remont. Bezpieczeństwa domowników strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W razie wszelkich pytań zadzwoń i umów się na wizytę w oferowanym na sprzedaż mieszkaniu Wrocław (okolice). Kupując z WGN, kupujesz bezpiecznie. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2575)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
tel. +48 724 359 329
tel. +48 509 602 349

Inne w tej kategorii...