Mieszkanie Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) na sprzedaż w cenie 99 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) znajduje się na parterze, w budynku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) gotowe do przyjęcia nowych domowników. Wystawa okien na północ – południe. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 53 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 1 868 złotych.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) niezwykle ustawne i ciepłe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są kompletnie odremontowane. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Warto podkreślić, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) przynależy pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) znajduje się w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy z dobrym dojazdem do Strefy Ekonomicznej.

W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów)oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5086)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...