Mieszkanie Wrocław (okolice Oławy) wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice Oławy) do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice Oławy) jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2002 roku. Powierzchnia mieszkania na wynajem Wrocław (okolice Oławy) to wygodne 40 m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice Oławy) znajduje się w 1-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południe – wschód – zachód. Konkurencyjna cena 2,1 tys. zł/m-c, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice Oławy) usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice Oławy) wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice Oławy) zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Warto podkreślić, że do oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław (okolice Oławy) przynależy przepiękny ogród.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice Oławy) poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. W pobliżu rozwinięta infrastruktura. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław (okolice Oławy) świeżo odremontowane z nowym sprzętem AGD i umeblowaniem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice Oławy) dedykowane rodzinom 2+2. To także znakomite miejsce dla osób pracujących w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice Oławy) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice Oławy). Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław (okolice Oławy) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice Oławy) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-894)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...