Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 570 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 570 tys. zł czy położeniem na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku, ale także komfortową powierzchnią 74,97 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 7 603 zł/m2. Budynek z 2018 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa swoim już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim, komfortowym i prestiżowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół. Znajdziemy tu: salon + gabinet + aneks kuchenny + łazienkę + 2 loggie + sypialnię + pokój dla dziecka + garderobę + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależą ponadto:
– komórka lokatorska
– pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Właściciele aut docenią na pewno pobliski parking. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na koniec warto dodać, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca także fantastyczną lokalizacją w sąsiedztwie znanej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej, licznych szkół oraz sklepów. Okolica uważana jest za wyjątkowo cichą i spokojną.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław warty prezentacji. Zachęcamy do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-905)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...