Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 405 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2022 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 39,36 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 10 290 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 405 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z nieczęsto spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem (25 m2). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z funkcjonalną komórką lokatorską + 2 miejscami postojowymi na naziemnym parkingu przy budynku. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) jest opcja pozostawienia w jego wnętrzu kompletnego wyposażenia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– sypialnia;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– taras.
Z okien rozpościera się kojący widok na zieleń (ogrody działkowe).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). WGN – spełniamy marzenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-923)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...