Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 389 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2009 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 46,8 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 8 312 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południe. Konkurencyjna cena 389 tys.  zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) olśniewa swoim kameralnym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– garderoba;
– łazienka z wc;
– balkon.
Do oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska (4,20 m2). W częściach wspólnych znajdziemy wózkownię/rowerownię.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) doskonale nadaje się dla pary rozpoczynającej wspólne życie. To również znakomita propozycja lokaty kapitału i zakupu inwestycyjnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) ekonomiczne w eksploatacji. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa domofon. Dużym atutem jest również ogrodzony teren.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, szpitala, szkół, galerii handlowej. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) warte obejrzenia, zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-939)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...