Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) sprzedaż za 360 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice (Oława) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 360 000 zł czy położeniem na parterze, w 2-kondygnacyjnej kamienicy z ciekawą ekspozycją okien, ale także ogromną powierzchnią 100,87 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 3 569 zł/m2. Budynek z 1935 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław (okolice) wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca swoim przestronnym wnętrzem oraz przynależnym ogrodem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) imponuje swoim ogromnym potencjałem pod względem aranżacyjnym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) adresowane do osoby z wizją, która wykorzysta potencjał tkwiący w przestronnych wnętrzach, dodatkowych pomieszczeniach z dużą ilością okien oraz zimowej werandzie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– weranda.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) z wynajmowanym od UM garażem w dodatkowej cenie 200 zł/m-c. Do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-709)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...