Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 308 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 77,5 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na 3 strony świata: północ – wschód – zachód. Budynek o 5 kondygnacjach, III piętro. Rok budowy – 1977. Mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 974 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) doskonale nadaje się dla rodziny, która szuka ciszy, spokoju i bliskości terenów zielonych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) mieści się bowiem w pobliżu placów zabaw dla dzieci, przedszkoli, szkół oraz obiektów sportowych. Pierwotnie mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) składało się z czterech pokoi + tzw. trójkąt o pow. 11,4 m2 znakomity pod pracownię lub cichy gabinet do pracy. Obecnie mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia
– balkon.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) doskonale nadaje się również pod inwestycję. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu kredytem tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława), zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-705)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...