Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) sprzedaż za 265 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice (Oława) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) mieści się w ładnej kamienicy z 1964 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to wygodne 47,5 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 5 579 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien. Konkurencyjna cena 265 000 zł i pochodzenie z rynku wtórnego to kolejne jego atuty. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) usytuowane jest na II piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w sercu miasta, czyli przy Rynku. Bardzo pozytywne wrażenie robi sama kamienica, która została pieczołowicie odrestaurowana z wymianą drzwi wejściowych, montażem nowego domofonu i wyremontowaniem klatki schodowej. Wnętrze mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– loggia.
Niezwykle efektownie prezentuje się położony na podłodze w pokojach parkiet w klasyczną, angielską jodełkę. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z piwnicą. Zachęcam do kontaktu.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkanie Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-825)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...