Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 210 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław mieści się w kamienicy z 1910 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 31,8 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 6 604 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 210 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) doskonale nadaje się na lokatę kapitału i zakup inwestycyjny (późniejszy wynajem bądź odsprzedaż). Sprzyja temu m.in. prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, w otoczeniu niezliczonych sklepów, restauracji, szkół, kościoła, przychodni zdrowia. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój;
– antresola;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zapewnia swoim lokatorom najwyższy komfort, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Warto dodać, że mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) ogrzewane jest elektrycznie. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych piwnicy. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-927)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...