Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na wynajem w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 3-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2,4 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na II piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2022 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) zachwyca w pierwszej kolejności swoją estetyczną aranżacją, nowością oraz komfortem, jaki oferuje przyszłym najemcom. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław (okolice):
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– loggia.
Umeblowanie wykonane zostało na indywidualne zamówienie.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców pod blokiem. Warto dodać, że do oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) przynależy duża komórka lokatorska. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) na co najmniej rok. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych. Wokół rozbudowana infrastruktura, to jest: przedszkola, szkoły, supermarkety, gabinety lekarskie, salony usługowe etc. Lokalizacja zapewnia również szybko dojazd do autostrady A4.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-891)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...