Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na wynajem w cenie 1 450 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) mieści się na IV piętrze w budynku z 1971 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) jest również jego wygodny metraż 43,6 mkw., bezpieczna lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód – zachód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w centrum. Na wyciągnięcie ręki banki, bankomaty, sklepy, restauracje, obiekty kulturalne. Wnętrze mieszkania od wynajmu (okolice, Oława) bardzo słoneczne, jasne i przestronne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– przedpokój
– łazienka z wc
– kuchnia
– pokój dzienny
– 2 pokoje
– balkon.
Do mieszkania na wynajem Wrocław (okolice, Oława) przynależny pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie od wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) zapewnia nowym najmującym duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to miedzy innymi klimatyzacja w salonie. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-712)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...