Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 399 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice (Oława) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1994 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 399 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 65 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 6 138 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien na północ, południe i zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) poszczycić się może ciekawą lokalizacją na terenie rozbudowującego się osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– salon
– przedpokój
– wc
– łazienka
– loggia.
Do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest domofon. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy parking przy budynku.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się blisko znanego zespołu szkolno- przedszkolnego, supermarketów, gabinetów rehabilitacyjnych i lekarskich, salonów kosmetycznych / fryzjerskich i placów zabaw. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-840)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...