Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 309 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) znajduje się na I piętrze w budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Budynek wybudowany został w 1994 roku.Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) gotowe do przyjęcia nowych domowników. Wystawa okien na północ i południe. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Oława) warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku  powierzchni 65 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 4 754 złotych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– wc
– łazienka
– loggia.
Na osobną uwagę zasługuje odremontowana kuchnia ze sprzętem AGD oraz miedziana instalacja elektryczna. Dodatkowo w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) wymienione zostały piony wodno-kanalizacyjne. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem.

Malownicza lokalizacja na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława). Na osoby zmotoryzowane czeka funkcjonalny parking przy budynku. W pobliżu zespół szkolno-przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu, supermarkety, gabinety lekarskie oraz usługowe. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-668)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...