Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 309 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1971 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 309 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 46,39 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 6 661 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca w pierwszej kolejności swoją topową i poszukiwaną na rynku lokalizacją niemalże w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, restauracje, przychodnia zdrowia, kościół, szkoła.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się jako lokata kapitału z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– 2 sypialnie;
– salon;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– komórka na garderobę oraz schowek.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gwarantuje nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Wielbiciele nowych technologii docenią na pewno dostępny światłowód oraz telewizję kablową. Zachęcam do obejrzenia i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice)

WGN – spełniamy marzenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu tego mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-925)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...