Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 279 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1968 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 279 tys. zł. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 53,4 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 5 225 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją w centrum miasta. Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) o rozkładowym układzie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– loggia
– 2 przedpokoje.
Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność praktycznej komórki lokatorskiej.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) dedykowane kilkuosobowej rodzinie z dziećmi. Z okien rozpościera się imponujący widok na zieleń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zapraszamy na prezentację. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-845)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...