Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 262 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław  (okolice, Oława) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław  (okolice, Oława) należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz klasyczny styl wykończenia.Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, imponującej, dużej powierzchni 47,2 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 551 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław  (okolice, Oława) znajduje się na trzecim piętrze w budynku o pięciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe, wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + pokój dla dziecka + przedpokój. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Oława) jest jego elitarna lokalizacja w centrum, co gwarantuje wygodne życie bez zbędnej straty czasu na dotarcie do różnych instytucji i obiektów usługowo-handlowych. W pobliżu mamy szkołę, przedszkole, korty tenisowe i doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku (miejski park).

Zachęcam do kontaktu mejlowego w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława). W przypadku zakupu kredytowego można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Współpracujemy z doświadczonymi i etycznie pracującymi pośrednikami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-650)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...